Dzirdes traucējumi

Sākums  »  Dzirdes traucējumi   »   Защита слуха

RU tulkojums tekstam:

Dzirdes aizsardzība

Dzirde ir viena no būtiskākajām cilvēka maņām, kas darbojas visa mūža garumā, jo uzlabo un veido mūsu komunikāciju ar apkārtējiem. Ja redzes zudums vairāk nošķir cilvēku no lietām, tad dzirdes zudums nošķir cilvēku no saziņas un no apkārtējiem cilvēkiem. Tāpēc svarīgi jau no mazotnes rūpēties par savu dzirdi un to saudzēt.

RU tulkojums tekstam:

Kā rūpēties par dzirdes aizsardzību ikdienā

  1. Pareiza ausu tīrīšana. Pašrocīgi tīrot ausis ar vates kociņu vai kādu citu priekšmetu var tikt traumētas ausu ejas, tāpēc tās jātīra tikai tik dziļi, cik  var aizsniegt ar rādītājpirkstu. Vislabāk tīrīt pēc mazgāšanās, uz pirksta uzliekot dvielīti un izslaukot auss ārējo eju. Ausu skalošanu, lai likvidētu sēra korķus, veiciet tikai pie speciālista. Tā ir vienkārša, ātra un nesāpīga procedūra, kas dod tūlītēju rezultātu.
  2. Ausu aizsardzība peldoties. Ja regulāri peldat vai veicat citas aktivitātes uz ūdens, atcerieties - gan pieaugušajiem, gan bērniem ausu aizsardzībai ieteicams lietot peldcepures un speciāli peldēšanai paredzētus standarta vai individuāli izgatavotus ausu ieliktņus. Vairāk lasiet: individuālo auss ieliktņu izgatavošana
  3. Ausu aizbāžņi dzirdes saudzēšanai. Ja ikdienā regulāri uzturaties vai strādājat skaļā, trokšņainā vidē, lietojiet speciālos auss aizbāžņus vai troksni slāpējošas austiņas. Ņemot vērā jūsu vajadzības un vēlmes, mūsu speciālisti ieteiks tieši jums piemērotāko risinājumu - vienreiz lietojamos auss aizbāžņus, individuālos auss ieliktņus ar skaņas filtriem, kas paredzēti tieši darbam trokšņainā vidē un trokšņus slāpējošas austiņas bēniem. Vairāk lasiet: individuālo auss ieliktņu izgatavošana
RU tulkojums tekstam: Dzirdes speciālists palīdzēs izvēlēties tieši jums piemērotāko risinājumu dzirdes saudzēšanai un uzlabošanai

RU tulkojums tekstam: Profesionāla dzirdes speciālista ieteikumi

RU tulkojums tekstam: Regulāra dzirdes pārbaude

RU tulkojums tekstam: Tikai pārbaudītu ražotāju dzirdes aparāti ar garantiju, kas pielāgoti tieši jūsu dzirdei un ikdienas klausīšanās paradumiem, sniegs jūtamu dzirdes un dzīves kvalitātes uzlabojumu.

H3 virsraksts

Aizmirstiet ierasto lietu kārtību un esiet gatavi iemīlēt savu jauno skaņas un dzirdes..

RU tulkojums tekstam: Nelietojiet skaņas pastiprinātājus

RU tulkojums tekstam:Dzirdes pastiprinātājs darbojas tikai kā skaļrunis, vienlīdz spēcīgi pastiprinot visas apkārtējās skaņas, neakcentējot valodai un saziņai svarīgākās, kā to dara digitālie dzirdes aparāti.

RU tulkojums tekstam: "Dzirdes sistēmas" otoplastikas laboratorija Rīgā

RU tulkojums tekstam: Atcerieties! Tikai sertificēts dzirdes speciālists var veikt profesionālu dzirdes pārbaudi un, izvērtējot jūsu audiometrijas rezultātus, noteikt, kāds būtu tieši jums piemērotākais dzirdes aparāta veids.

Piesakies konsultācijai jau tagad

un esi soli tuvāk labākajai rītdienai