Biežāk uzdotie jautājumi

Klientu biežāk uzdotie jautājumi


Aptuveni 1 stundu.

Adaptācijas periodā (vidēji no divām nedēļām līdz vienam mēnesim) par vienreizēju dzirdes aparāta/ -u regulēšanu (nepieciešamības gadījumā) nav jāmaksā.

Jā, droši – labojam un sniedzam servisu arī dzirdes aparātiem, kas iegādāti citos dzirdes servisos.

Piesakoties uz dzirdes pārbaudi vai konsultāciju, ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams. Ja iepriekš veikti dzirdes vai citi medicīniskie izmeklējumi, datus var parādīt dzirdes speciālistam konsultācijas laikā.

Digitāliem dzirdes aparātiem ir divu gadu garantija.

SIA “Dzirdes sistēmas” speciālisti digitālos dzirdes aparātus pielāgo individuāli pēc klienta audiometrijas datiem klātienē. Pielāgošanas laikā tiek ņemtas vērā klienta vēlmes un prasības pēc skaņu kvalitātes. Tiek veikta apmācība. Klients tiek informēts par dzirdes aparātu apkopi. Ja vēlieties uzzināt vairāk, sazinieties ar SIA “Dzirdes sistēmas” speciālistiem.

Digitālie dzirdes aparāti darbojas ar dzirdes aparātiem paredzētām baterijām (10., 13., 312. vai 675. izmērs). Svarīgi atcerēties, ka digitālajos dzirdes aparātos nedrīkst ievietot pulksteņiem un citām elektroniskajām ierīcēm domātas baterijas.

Bateriju darbošanās ilgums atkarīgs no dzirdes aparāta lietošanas ilguma diennaktī un apkārtējās vides skaļuma. Jo vairāk stundas lietojiet vai esiet ļoti skaļā vidē, jo īsāks ir baterijas darbošanās ilgums. Vidēji viena baterija darbojas līdz 2 nedēļām.

Digitālie dzirdes aparāti tiek pielāgoti individuāli katram klientam pēc audiometrijas datiem, iespējamas vairākas klausīšanās programmas, padarot skaidrāku runas uztveri. Digitālos dzirdes aparātus iespējams pielāgot individuāli klienta vēlmēm, ņemot vērā anamnēzes datus. Digitālajiem dzirdes aparātiem ir garantija, iespējams veikt servisu gan Latvijā, gan ārzemēs.

Neiesakām lietot dzirdes pastiprinātājus, jo tie pastiprina visas apkārtējās skaņas, neakcentējot valodai un saziņai svarīgākās.

Jums jākonsultējas ar dzirdes speciālistu, kurš sniegs atbildes uz  Jūsu jautājumiem.

Mūsu speciālisti piedāvā klientiem dzirdes servisu Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Vidzemes reģionā, var vienoties par mājas vizītēm.

Mājas vizīti iespējams pieteikt Rīgas reģionā vai reģionos ārpus Rīgas 70 km attālumā.

Piedāvājam izgatavot individuālos ausu ieliktņus dzirdes aparātu lietotājiem, kā arī individuālos ieliktņus dzirdes profilaksei. Ieliktņus izgatavojam 1-2 nedēļu laikā.

Piedāvājam dzirdes aparātu servisu.