Dzirdes aparātu piederumi

Susināšanas tabletes

cedis-susinasanas-tabletesTableti izņem no ārējā iepakojuma, ieliek noslēgtā traukā. Dzirdes aparātu ieliek traukā tā, lai tas nepieskaras tabletei klāt. Kad graudiņi maina krāsu – paliek bālgani, tad tabletes darbība ir beigusies.

Dzirdes aparātu testeri

dzirdes-aparatu-testeriTesteris parādīs Jums baterijas derīguma līmeni. 80 – 100 % uz displeja norāda par labu baterijas darbību, 65 – 80 % – vāju baterijas darbību, zem 65 % – drīz dzirdes aparātā jāievieto jaunu bateriju. Dzirdes testeris piemērots 1,4 V UN 1,5 V baterijām.


Tīrīšanas tabletes

tirisanas-tabletesTīrīšanas tabletes paredzētas dzirdes aparāta auss ieliktņa tīrīšanai. Ieliktnis jātīra aptuveni 1 – 2 x/ nedēļā, var tīrīt arī retāk. 1 tableti jāieliek aptuveni 175 ml remdenā ūdenī, lai tā izreaģē. Ieliek ieliktni uz 15 – 30 minūtēm vai ilgāku laiku, tad izskalo un izpūš. Kad auss ieliktnis ir sauss, to pievieno  pie aizauss dzirdes aparāta radziņa.

Dzirdes caurulīšu speciālie tīrīšanas diegi

dzirdes-caurulisu-tirisanas-diegsAr speciāliem tīrīšanas diegiem varēsiet iztīrīt dzirdes caurulītes, kā arī sēra aizsargfiltrus no aizsērējuma.


Dzirdes aparātu detaļas

Sēra aizsargkupoli jeb “domes”.
Mikrocaurulītes.
Dzirdes aparātu radziņi.
Standartveida ausu ieliktņi.
Citas dzirdes aparātu komplektējošās detaļas.